Pondělí 31. 5. 2021

Publikováno: 31. 5. 2021

dnešní den jsme započali ranním kroužkem, který se nám protáhl i do druhé hodiny - dnes bylo mnoho zážitků pro sdílení. Na konci druhé vyučovací hodině jsme se byli otestovat na přítomnost Covid - 19 s negativním výsledkem. Také jsme si prošli řešení matematického klokana z minulého týdne.

Třetí hodinu jsme jsme programovali mimozemšťana na hodině informatiky. Pracovali jsme s aplikací galaxycodr. com. Žáci se měli samostatně přihlásit do této hry pod svým přihlašovacím jménem a heslem. Bohužel někteří žáci zapoměli své heslo, a proto museli hrát přes sdílený účet - tudíž se jim nepřičítali body a nesbírali bonusové kartičky.

Čtvrtou hodinu jsme šli ven na tělesnou výchovu. Začali jsme rozcvičkou, zaběhali jsme si jedno atletické kolečko a poté jsme hráli míčové hry. Začali jsme vybíjenou, kde jsme si zopakovali základní praavidla hry. Druhou hru jsme se učili úplně novou (pro někoho již známou) a to Černé moře (podobný princip jako hra Rybáři!). Nakonec jsme se protáhli a vrátili zpět do budovy školy.

Na závěr jsme se rozloučili a popřáli krásný slunečný den. :-)

PS: Prosím o vyplnění skupin na focení, zítra budu skupiny zapisovat do tabulky, abychom při focení na nějakou skupinu nezapoměli. Děkuji.

H.H.