25. 5. 2021

Publikováno: 25. 5. 2021

v pondělí jsme začali den ranním kroužkem, kde jsme se dozvěděli plán týdne. Dále jsme si povídali o zážitcích z víkendu. V matematice jsme se zaměřili na počítání slovních úloh s násobením. Tento typ úlohy nám dělá velké obtíže a je zapotřebí je více trénovat. Za domácí práci jsme si zadali jednu slovní úlohu. Tyto úlohy žáci dostali na vytištěných pracovních listech. Při informatice jsme se přihlašovali na počítače v počítačové učebně - ještě všichni žáci neznají své přihlášení! Dále žáci dostali za úkol přihlásit se do hry z minulého týdne galaxycord.com - opět někteří žáci neznají své přihlášení. Tímto žádám všechny rodiče, aby se s žáky do této hry přihlásili (případně opatřili nové heslo) a žákům tyto přihlašovací údaje zapsali třeba na lísteček nebo do hodnotící knížky (nebo prostě tam, kam se mohou žáci připadně na své přihlášení podívat).  Smajlík Úsměv Emoji - Obrázek zdarma na Pixabay Při tělesné výchově jsme plnili úkoly z Olympijského víceboje.

V úterý jsme se rozhejbali se zumbou. Následně jsme se dozvěděli nové informace o morčatech z Honzíkova K. projektu. V druhém projektu dne, tentokrát od Honzíka Š. jsme se naučili luštit šifry Morzeovou abecedou. V hodině matematiky jsme opět bojovali se slovními úlohami, tentokrát už nám to šlo lépe .Smajlík Úsměv Emoji - Obrázek zdarma na Pixabay Nakonec jsme splnili další dvě disciplíny z Olympijského víceboje.

Stále naším hlavním úkolem je výzdoba pavilonu, ve kterém sídlí naše třída, a na kterém poctivě pracujeme.

Zítra nás čeká opakování slovních druhů z českého jazyka, trénování psaní do písanky a dlaší dvě disciplíny z Olympijského víceboje.

H.H.