20. 9.

Publikováno: 20. 9. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

dnešní den jsme začali ranním kruhem, kde jsme se všichni společně pozdravili a popřáli si krásný den. Dále jsme si rozdali nové pracovní sešity, které jsme si pomocí nalepovacích štítků podepsali a také jsme si sešity prohlédli. Také jsme si povídali o novém tématu POČASÍ, které nás v tomto týdnu a v týdnu následujícím bude čekat.

V druhé vyučovací hodině jsme se pustili do práce v pracovním sešitě prvouky, kde jsme si všichni vypracovali první stranu pracovního sešitu, tedy stranu 4. Na této stránce žáci pracovali samostatně, ve dvojici i jako celý stolek.

Třetí vyučovací hodinu jsme měli informatiku. Zde se nám všem podařilo přihlásit do školních počítačů (JUCHŮ !!!!) - to bylo poprvé :-) Bohužel do školního emailu se ne všichni přihlásili, nicméně neztrácíme hlavu a příště to vyzkoušíme znovu :-)  Doma si žáci mohou sami zkoušet se do svého emailu přihlásit :-)

Čtvrtou hodinu jsme pracovali na interaktivní tabuli, kde jsme si vyzkoušeli práci s novým interaktivním programem AlfBook. S tímto programem jsme si procvičili porovnávání čísel do 100, tedy znaménka <, >, =. Někomu to však dělá občasné obtíže, zvláště příklady typu: Vyber čísla, která jsou větší než 35 a menší než 55. Doporučuji všem tento typ příkladů procvičit.

Pátou hodinu měli žáci hudební výchovu.

Přiložené soubory ke stažení