15. 2. 2021

Publikováno: 17. 2. 2021

začátek týdne jsme zahájili velkým ranním kruhem, kde si mohli žáci nasdílet své zážitky z víkendu. Dále nás čekalo odhalení celotýdenního tématu: Lidské tělo. Společně jsme si povídali o tom, co již olidském těle víme a společně jsme se motivovali k tomuto tématu. Dále jsme vytvářeli společnou myšlenkovou mapu pro toto téma. Na závěr jsme shlédli jeden díl z pořadu Byl jednou jeden život pro motivaci.

Na celý následující týden se všichni moc těšíme. Čekají nás 4 centra aktivit - atelier, jazykové dovednosti, počtářské dovednosti, vědy a objevy.

V úterý ráno nás čeká zapisování do center aktivit, tato skupinka bude putovat společně po jednotlivých centrách.

Na závěr byl žákům rozdán nový pracovní sešit z matematiky. Prosím Všechny žáky, aby si do školy přinesli oba pracovní sešity a nejlépe, aby si 1. díl uchovali ve svých boxech.

S pozdravem H. H.