1. a 2. 10.

Publikováno: 2. 10. 2020

v těchto dnech jsme pracovali v pracovních listech.

Dále jsme četli v čítance na straně 15, seznámili jsme se se stejnojmennou knihou, kterou máme v třídní knihoně k zapůjčení. Poté jsme cvičili psaní písmena T a nacvičovali jsme správné psaní číslic (písanka strana 6 a 7).

V matematice jsme trénovali sčítání a odčítání do 20 a také jsme sčítali a odčítali podesítkách do 100 (pracovní sešit strana 13). Domácím úkolem bylo dokončit cvičení v pracovním sešitě na straně 13 cvičení 5.

V prvouce jsme pracovali na dokončení tématu Živočichové na podzim (učebnice strana12 a pracovní sešit strana 8).

Ve výtvarné výchově jsme kreslili vybranými pomůckami podzimní přírodu a za pomocí prstové techniky podzimní strom.

Dále jsme pracovali s žákovskou knihou, měsíc říjen - očekávání na měsíc.

V příštím týdnu začneme nová centra aktivit. V pondělí se seznámíme s novým tématem, který nás bude celý týden provázet. (centra budou 4 - atelier, jazykové dovednosti, počtářské dovednosti, vědy a objevy) Do center se žáci v pondělí sami rozdělí a následně během týdne projdou všechna centra.

H. H.