18.2.

Publikováno: 18. 2. 2021

Dobrý den, dnes v 2.c se nám pracovalo dobře a první hodinu jsme měli projekt od Anetky a od Alexe. 2 hodinu jsme měli centra aktivit.Centra aktivit sme měli od druhé hodiny až do třetí hodiny.Až někteří měli hotovou práci tak si vzali knihu a četli si jí.Dnešní práce byla trošku hlučná ale jinak to bylo dobrá práce ve škole.4 hodinu bylo vyhodcení center a práce. Byl Domácí úkol a ten se dal paní učitelce a byl ten Domácí úkol na známky! Ve ateliéru se dělala knížka o lidském tělu. Psaní psali a psací psali :). V první hodině když byly projekty tak Alex měl na projekt  mapu školy a mapu Asie a Evropy Anetka měla za projekt knížku o informací a dalších informací nových a jí přečetla. Co za tím dnes se pracovalo dobře. A sme se naučili spoustu zajímavostí a informace. Žáci se měli dobře a pracovalo se jim líp než včera  ráno ve škole.

By Alex