PŘIVÍTÁNÍ DO ŠKOLY

Publikováno: 28. 8. 2021 Autor(ka): Daniela Dimova

Vážení rodiče, milé děti,

vítám vás do dalšího školního roku.

Doufám, že během prázdnin jste všichni načerpali síly a energie a s nadšením půjdete do nových výzev.

Níže poskytnu informace ohledně organizace prvního týdne ve škole.

01.09. (středa) se sejdeme před školou v 7:50 h. Prosím, aby všichni žáci byli na místě včas. Děti stráví ve škole 1 vyučovací hodinu. Nepotřebují přezůvky, čipy ani penály. Družinové děti potřebují přihlášku do družiny. Budeme mít novou třídu, která se nachází zase v druhém patře (vedle loňské). Ve třídě proběhne testování žáků.

02.09. a 03.09 – 4 vyučovací hodiny (třídnická práce). Výuka končí v 11:45 h. S sebou: přezůvky, čip (02.09. proběhne aktivování čipů), vybavený penál. Jestli dítě odchází samo ze školy, potřebuje potvrzení na papír. Děti dostanou papírky, na kterých najdete seznam pomůcek. Potřebné sešity napíšu dodatečně na stránky třídy.

Prosím, nezapomeňte po dětech posílat vzkazy na papír ohledně odchodů nebo jiné. O komunikace se školou, respektive se mnou, prosím používejte systém Bakaláře nebo e-mail.

Letos na naší škole proběhla rekonstrukce šaten. Každé dítě bude mít svoji skřínku.

Upozorňuji nečmárat, nepolepovat.

Prozatím je to vše.

Přeji hezký zbytek víkendu a prázdnin.

Těším se na děti ve středu.

Dimova