Shrnutí týdne 5.-9.9.

Publikováno: 9. 9. 2022 Autor(ka): Adéla Dufková

Milí rodiče, 

jako minulý rok i letos vám budu na webové stránky psát shrnutí našeho týdne a informace k týdnu nadcházejícímu. Učivo i úkoly najdou děti každý den na Google Classroom a důležité informace vám vždy pošlu na e-mail. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte napsat či zavolat!

V prvním úplném týdnu tohoto školního roku jsme řešili především organizační záležitosti. Děkuji všem za zaplacení sešitů a dalších pomůcek do výuky a za podepsání žákovských průkazů! Postupně jsme se také začali v jednotlivých předmětech učit. S dětmi opakujeme učivo minulého roku a příští týden ještě stále opakovat budeme. Především jde o vyjmenovaná slova, vzory podstatných jmen, slovní druhy a shodu podmětu s přísudkem. V matemace opakujeme násobilku, sčítání i odčítání, slovní úlohy a práci s čísly. Dětem jsem zatím nezadávala práci na doma, ale určitě nás letos čeká více přípravy práce, abychom byli připraveni na přechod na druhý stupeň. 

Připomínám, že 19. 9. jsou v 17:30 třídní schůzky. Proběhnou v naší třídě, popřípadě, dle vašich návrhů, se můžeme posléze přesunou i dál. 

Moc všem děkuji za účast na čtvrteční akci, kterou si pro nás připravila děvčata. Bylo velmi pěkné se takto po prázdninách potkat a já doufám, že brzy zase něco vymyslíme.

V pondělí budou mít děti suplování, protože se nemůžu z osobních důvodů dostavit na výuku, v úterý budu ale opět ve škole. 

Všem přeji krásný víkend!

- Adéla

Rychle k cíli