Shrnutí týdne 30. 1.-2. 2.

Publikováno: 2. 2. 2023 Autor(ka): Adéla Dufková

Milí rodiče,

první pololetí je oficiálně za námi a nás čekají zítra pololetní prázdniny. Dětem jsem předala v úterý výpis z vysvědčení, moc děkuji za dárky od vás!

Tento týden byl, co se týká výuky, spíše odpočinkový. V českém jazyce jsme opakovali shodu podmětu s přísudkem, ve vlastivědě jsme dodělali 2. světovou válku a angličtiny byly věnované opakování. Jenom v matematice jsme začali nové učivo o převodech jednotek obsahu a v přírodovědě jsme v úterý probírali dýchací soustavu.

Dětem jsem v týdnu předala údaje k platbě školy v přírodě. Děti je mají nalepené ve svých žákovských průkazech. Zálohu je třeba zaplatit do 15. 2. Zbytek platby poté do 15. 4. Je možné celou částku zaplatit naráz.

Ve čtvrtek jsme s dětmi absolvovaly velmi pěkný program o vodě. Děti se v rámci dvou hodin dozvěděly o koloběhu vody i o tom, jak vodou šetřit a na co si dávat pozor. Fotografie z projektu naleznete brzy jak v galerii naší třídy, tak i v sekci celoškolního projektu.

V pondělí máme třídnickou hodinu.

Všem dětem přeji krásný a odpočinkový prodloužený víkend!

- Adéla