Shrnutí týdne 21.-25.3.

Publikováno: 25. 3. 2022 Autor(ka): Adéla Dufková

Prosím, věnujte chvilku pozornosti následujícímu příspěvku, kde se dozvíte nejen novinky z naší třídy, ale i informace k následujícímu týdnu. 

Shrnutí týdne 21.-25.3.

Milí rodiče, 

nejprve bych moc chtěla poděkovat všem zúčastněným za středeční návštěvu. Moc si toho vážím a jsem ráda, že se vás na Den otevřených dvěří dostavilo tolik, protože jste mohli vidět, jak vaše děti skvěle pracují ve škole. Doufám, že i pro vás to byl příjemně strávený čas. Děkuji!

Během tohoto týdne jsme v českém jazyce stále opakovali shodu podmětu s přísudkem. V matematice jsme dodělali jednotky objemu a času a vše pořádně zopakovali. Vlastivěda byla věnovaná Přemyslovcům a ještě následující týden jim věnovaná bude. V přírodovědě jsme využili krásného počasí a šli do lesa zkoumat jaro. Poštěstilo se nám vidět srnky, veverku i sojku. Informatiku jsme zasvětili pozvánkám na bojovku a já doufám, že vám děti pozvánky již předaly. No a ve výtvarce, jak jste někteří viděli, jsme prozkoumali další světoznámý obraz. Tentokrát jsme se seznámali s Munchovým Výkřikem. Díla dětí si můžete prohlédnout ve fotogalerii. 

V pondělí není třídnická hodina. 

Na čtvrtek připravily děti pro rodiče bojovku. Informace máte na daných pozvánkách. Sraz rodičů je v 17:00 u hotelu Globus. Sraz dětí v 16:45 tamtéž. Konec stezky je u Gizely, takže je možnost si opéct buřty. Na všechny se moc těšíme!

V pátek nás čeká nocování s Andersenem. Sraz je v 17:15 před školou a konec v sobotu v 8:30 také před školou. Pokud děti budou domů odcházet samy, prosím, ať mají lísteček. Další informace mají děti na letáčku, který dostaly s přihláškou. 

Krásný víkend!

-Adéla

Rychle k cíli