27. 2. 2020

Publikováno: 27. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme začali rozcvičkou v podobě slovní úlohy, pokračovali jsme opakováním geometrie ( bod, úsečka a jejich označení). Dnes jsme se učili porovnávat úsečky pomocí proužku papíru - v uč. str. 71, nakonec jsme počítali příklady se závorkami ( cvičení 4 v PS na str. 11).

V ČJ jsme psali diktát 4 vět a pak hráli hru ve dvojicích, ve které jsme procvičovali pravopis vlastních jmen. Na závěr jsme hledali tajnou větu ( uč. str. 79, cvičení 6).

V prvouce jsme si zopakovali učivo o našem těle a pak psali krátký test. Pokračovali jsme v učebnici na str. 32 povídáním o správné výživě.

V třídnické hodině jsme hodnotili chování dětí ve třídě, další žáci pak přednášeli svoje vlastní básničky a příběhy. Moc děti za práci chválím!!!

Dnes jsme celý den pilně pracovali, proto je za úkol jen dopsat stranu 4 v písance. Pěkný zbytek dne! Z.P.