Vánoční týden 13.-17.12.

Publikováno: 17. 12. 2021 Autor(ka): Adéla Dufková

Krásné odpoledne milí rodiče, dovoluji si vám napsat posledních pár řádek v tomto kalendářním roce. A především bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce. 

Vánoční týden 13.-17.12.

Milí rodiče, 

poslední školní týden letošního kalendářního roku je za námi a já bych se s Vámi tímto příspěvkem chtěla pro tento kalendářní rok rozloučit a popřát vám krásné Vánoce. V první řadě mi dovolte ze srdce poděkovat za všechny krásné dárky, které jsem od dětí dostala. Udělalo mi to obrovskou radost. 

Veškeré informace týkající se výuky v tomto týdnu naleznete v Google classroom. V týdnu po vánočních prázdninách opět proběhne antigenní testování. V prvním týdnu zopakujeme vše, co se dětem může přes prázdniny z hlavy vykouřit. Kdybyste s dětmi chtěli něco opakovat, doporučuji vzory (středního a ženského rodu) a zápisy čísel nad 10 000 (čím vyšší čísla tím lépe). Jinak vás pouze poprosím, abyste dohlédli na to, aby děti přes Vánoce něco málo přečetli nahlas i samy pro sebe. V prvním lednovém týdnu si vyberu čtenářské deníky. A také prosím, aby si děti hodně odpočinuly a v lednu se vrátily plní sil. 

Přeji Vám všem, hodně odpočinku a času stráveného s rodinou a nejbližšími. Doufám, že pro všechny z vás bude následují rok o hodně příjemnější než byl ten letošní. 

Přeji všem ze srdce hodně zdraví, spoustu splněných přání a hlavně spoustu lásky všude kolem vás. 

- Adéla

P.S. Ve fotogalerii naleznete fotky z dnešního dne a na email vám zašlu malé překvapení od dětí. 

 

Rychle k cíli