Třídní schůzky a Google Classroom

Publikováno: 7. 9. 2021 Autor(ka): Adéla Dufková

Informace o krátkých třídních schůzkách (13.9. v 17:00) a založení Učebny v google.

Třídní schůzky a Google Classroom

druhý týden je již v plném proudy. S dětmi se postupně začínáme učit, především opakujeme učivo z minulého roku. Celkové shrnutí týdne budu psát sem, na webové stránky, vždy v pátek.

V Google Classroom jsem založila učebnu, kam budu vkládat probírané učivo i domácí úkoly a přidávat další odkazy a náměty na dobrovolné procvičování pro děti. Kromě informací pro nepřítomné děti jde také o pojistku, kdybychom museli opět někdy učit distančně. Děti jsem do kurzu pozvala pod jejich školním emailem, prosím o přijetí pozvání.

Druhá důležitá informace se týká krátkých třídních schůzek, kde Vám sdělím důležité organizační informace. Schůzku plánuji v pondělí 13.9. v 17:00 přes google meet. Odkaz vygeneruji a vložím do oné učebny na google classroom a také Vám jej zašlu na email. Počítám, že schůzka bude trvat max. půl hodiny. Kdo by potřeboval poslat odkaz na mobilní telefon, prosím, napište mi a já Vám jej zašlu na Whatsapp.

Krásný den

Adéla Dufková