Report 11. 4. - 13. 4. 2022

Publikováno: 13. 4. 2022 Autor(ka): Lucie Bohatá

přeji krásné prožití Velikonoc, snad nám počasí bude přát, vy si je krásně užijete a odpočinete :-)

Čtvrtek - Velikonoční prázdniny, pátek a pondělí jsou státní svátky (Velký pátek a Velikonoční pondělí)

--> sejdeme se v úterý 19. 4. 2022 - NEZAPOMEŇTE DĚTEM ZABALIT PLAVÁNÍ :-)

Aktivity tento zkrácený týden:

Pondělí 11. 4. 2022 - MODRÉ PONDĚLÍ

- práce v týmech - malování, co nejvíce modrého oblečení, modrých květin a modrého jídla

- video z kanálu YouTube - Modré pondělí

- pracovní list (Modré pondělí - lichá a sudá čísla; měkké a tvrdé souhlásky; násobení a dělení)

- pracovní list (Kuřátko - násobení)

- NOVÁ LÁTKA - lichá a sudá čísla

Úterý 12. 4. 2022 - ŽLUTÉ ÚTERÝ

- práce v týmech - psaní toho, s čím doma pomáháme s úklidem

- video z kanálu YouTube - Žluté úterý

- pracovní list (Žluté úterý - násobky 2/3; procvičování dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě; mláďata a jejich rodiče)

- pracovní list (Zajíček - násobení/ dělení; měkké a tvrdé souhlásky)

- proběhlo tento den také plavání

- a poslední hodinu jsme se věnovali scénáři k pohádce O KOBLÍŽKOVI

Středa 13. 4. 2022 - ŠKAREDÁ STŘEDA

- práce v týmech - malování, co nejveselejšího obličeje (v tento den by se lidé na sebe neměli mračit, jinak jim to vydrží celý rok)

- video z kanálu YouTube - Škaredá středa

- pracovní list (Škaredá středa - procvičování u/ ú/ ů; násobilka; práce s QR kódy a s internetem)

- pracovní list (košíček plný vajíček - procvičování měkkých a tvrdých souhlásek, sčítání a odčítání, u/ ú/ ů, násobení)

- NOVÁ LÁTKA - zaokrouhlování na desítky

- poslední hodina HV - hra na zobcovou flétnu (písně Halí, belí; Bleška; Stojí, stojí bedla; Zajíček; Žába leze do bezu; Rybka; Děti, to je novina)

DOMÁCÍ ÚKOL: pracovní listy k Velikonocům - Zelený čtvrtek a Velký pátek - prosím o navrácení do školy v úterý 19. 4. 2022, děkuji.

Krásné Velikonoce

LB