5.1. 2022

Publikováno: 5. 1. 2022 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Dobrý den,

na začátku hodiny jsme si povídali v ranním kroužku o silvestru. Po prázdninách pokračujeme intenzivněji v centrech aktivit.

Dnes jsme měli 3 centra aktivit: 1. centrum ATELIÉR, 2. centrum čtení, 3. centrum počítání (matematika).

V 1. centru ATÉLIÉR bylo úkolem malovat temperami ohňostroj, který každý viděl tento (minulý rok) z okna.

Ve 2. centru ČTENÍ bylo úkolem číst článek a poté v návaznosti na článek odpovídat na otázky, podle příběhu.

Ve 3. centru POČÍTÁNÍ měly děti za úkol počítat pyramidy.

V poslední hodině angličtiny jsme si povídali o hudebních nástrojích. Děti se naučily větu "My favourite musical instrument is ..... a  doplnily nástroj. Děti mají za domácí úkol se naučit hudební nástroje na straně 61. Dále jsme s dětmi popisovali obrázek a hádali jsme, kdo má jakou věc... na straně 16.

Žákovské knížky jsem si nechala u sebe na zapsání známek. zítra je dětem přinesu.

Přeji hezký den M. Kohoutová