30.5. 2022

Publikováno: 30. 5. 2022 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Krásný den,

první hodinu jsme pracovali ve Slabikáři na straně 94 a 95. Cvičili jsme správné vyslovování bě, pě, vě. Přiřazovali jsme slabiky do neúplných slov a doplňovali chybějící znaménka.

Ve druhé hodině jsme vytvářeli na počítači novou složku na plochu. Děti se učily, jak se má správně dělat, jak se do ní vkládají obrázky a jak se pojmenovává.

Třetí hodinu matematiky děti počítaly na straně 66. Děti vybarvovaly stejnou barvou, které dvě punčošky patří k sobě a psaly diktát do sešitu.

Poslední hodinu jsme si udělali čtenářský koutek. Děti si navzájem říkaly o knížkách, které momentálně čtou.

Tělocvik budeme mít zítra první hodinu.

1.6. 2022 bude dětský den ve škole. Prosím, aby děti měly batůžek s jídlem a pitím dále sportovní oblečení a pláštěnku.

2.6. 2022 se budeme dopoledne fotit.

Přeji krásný den

M. Kohoutová