28.2. 2022

Publikováno: 28. 2. 2022 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Krásný den,

dnes ráno jsme si s dětmi sedli do ranního kroužku. S dětmi jsme si povídali zážitky z víkendu plus jsme lehce řešili dění, které se děje ve světě, aby děti byly v obraze a nevznikaly ve škole slovní či fyzické útoky kvůli národnosti.

V českém jazyce děti pracovaly na straně 55. Četli jsme vyprávění o hokeji a podle vyprávění vybírali do vět správné slovo. Dnes jsme také řešili rébus, který děti hravě zvládly. Dále děti skládaly slovo s papírovými kartičkami podle mého diktátu.

V hodině informatiky jsme pracovali ve wordu. Děti se učily jak funguje textový editor. Velká písmena, zvýraznit slovo, zvýraznit ho jakoukoliv barvou. Děti to moc bavilo a byly moc šikovné.

V matematice jsme řešili slovní úlohy na straně 22. Děti počítaly počty s papírovými číslicemi. Měly vymyslet co nejvíc příkladů, aby byl vždy výsledek 7.

V tělesné výchově jsme cvičili s lavičkami a žebřinami.

Hezký den Michaela Kohoutová