12. 4. 2024

Publikováno: 12. 4. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V AJ jsme v tomto týdnu pokračovali v procvičování učiva 4. lekce. Popisovali jsme graf na straně 37 (7 children are wearing T- shirts. 4 children are wearing jumpers. ...), procvičovali jsme slovní zásobu (str. 37 - 41), sledovali jsme, jak děti s maminkou navštívili muzeum (str. 38 - 39) a poslouchali, překládali a četli příběh hraček (str. 40 - 41).

Dále měly děti měly za úkol namalovat a popsat větami svoje oblíbené oblečení (My favourite clothes).

V PS jsme dokončili obrázkový slovníček na straně 47, děti mají mít dopsané slovníčky na straně 63 a dopsaná cvičení do strany 34.

Příští týden budeme psát test na fráze (Can I borrow your camera, please?, ....). Děti se je mohou učit podle sešitu nebo učebnice (text písničky 82 na straně 63).

Pěkný víkend všem přeje Z. Petráňová