1.3. 2022

Publikováno: 1. 3. 2022 Autor(ka): Michaela Kohoutová

Dobrý den,

v českém jazyce jsme trénovali psaní. Děti psaly v písance 3. Nejprve jsme si řekli básničku na uvolnění rukou na psaní. Peru, peru svetr.... Poté děti psaly věty na mazací tabulky a nakonec psaly větu z říkanky do sešitu.

V matematice jsme pracovali na straně 23, kde jsme zapisovali nastřílené body v terčích Indiánů a řešili další indiánské úlohy.

V hodině prvouky jsme s dětmi pracovali na straně 10. Děti si dnes v hodině prvouky měly vzpomenout na nějaký úraz, který se jim stal a měly vymyslet, jakým způsobem mohly předcházet zranění. Děti namalovaly obrázek a poté to před třídou prezentovaly a řekly dětem, co mohly udělat proto, aby se jim to nestalo. S dětmi jsme si povídali na téma zdraví a úraz. Plnili jsme úkoly ze strany 10.

Domácí úkol : str. 10 Označit spravnou odpověď u druhé otázky.

Prosím, aby si děti přinesly na čtvrtek 2 brambory a vykrajovátka. Budeme dělat razítka z brambor. Děkuji

Přeji krásný den M. Kohoutová