14. 6. 2021

Publikováno: 14. 6. 2021

Dobrý den!

Informace k výletu: Výlet pro žáky druhého ročníku

Kde: Středověká vesnice Botanicus v Ostré

Kdy: 16. června 2021, odjezd v 9:00 ul. Krejnická, příjezd cca 14:30 do ul. Krejnická

Ráno jdeme do školy na 8:00 hod. první vyuč. hodinu budeme ve třídě - probereme bezpečné chování v době jízdy autobusem a v době náštěvy vesnice.

S sebou: dobrou náladu, batoh, dostatečné množství pití, svačinu, pláštěnku, kapesníky a kapesné na řemesla za groše (1 groš - 10 Kč, jednotlívá řemesla mají hodnotu 2-7 grošů). Možnost zakoupení drobného občestvení a produkty volně k prodeji (již vyrobené).

Děti budou na výletě doprovázeny třídní učitelkou, paní asistentkou a průvodcem.

Po návratu se děti ve školní jídelně naobědvají a poté přejdou do ŠD, oběd neodhlašujte. Ostatní budou odcházet domů - prosíme o lístečky!!

Děkujeme za spolupráci, na výlet se všichni moc těšíme.

S.M.