1. 2. 2024

Publikováno: 1. 2. 2024 Autor(ka): Jitka Livorová

Dobrý den!

Po jarních prázdninách budeme každé úterý jezdit na plavecký výcvik. Začínáme 13. února. Děti si vezmou batůžek a do něj si sbalí igelitovou tašku, plavky, koupací čepici, ručník, mýdlo. V aktovce do školy budou mít pomůcky na matematiku, český jazyk a pracovní činnosti.

Učivo tohoto týdne:

ČJ: Podstatná jména - rod mužský (životný, neživotný), rod ženský a střední (učebnice do str. 83)

M: Čísla do 1000 - práce s číselnou osou, porovnávání čísel (učeb. str. 58 a 59)

Prv: Živá příroda - dřeviny, byliny, části těl rostlin (PS str. 38, cv. 3 a str. 39, cv. 5)

AJ: Tento týden jsme pracovali se slovní zásobou Small creatures, tvořili věty - viz. příběh str. 29 - 31, v pracovním sešitě mají děti hotovo do str. 26 - cv. 1, 2.    L. Čermáková

Přeji dětem pěkné prázdniny. J. Livorová