ŠD: Oslava konce školního roku - středa 28. 6. 2023

Publikováno: 22. 6. 2023 Autor(ka): Ivana Bursová

Dobrý den,

již předem avizovaná oslava konce školního roku (na kterou jste přispívali peníze) se uskuteční ve středu 28. 6. 2023 v naší družině spolu s naší paní učitelkou a paní asistentkou. Po obědě nás bude čekat vyhodnocení celoroční soutěže v razítkách, předání odměn, focení, samozřejmě přípitek, občerstvení a bujaré veselí :-)

Poté bude následovat ještě akce Kutil junior, na kterou budeme chodit po skupinkách. Nedokáži teď odhadnout, kdy nebo v jakém časovém rozmezí půjdeme my. Proto Vás prosím, vyzvedávejte děti raději až po vycházce (v 15:30). Na akci Kutil junior jdou všechny děti, které mi do dnešního dne přinesly podepsané lístečky.

Do fotogalerie budu ještě postupně přidávat různé fotografie z našeho tvoření i fotografie z těchto akcí.

I. Bursová