1. třídní schůzky

Publikováno: 1. 10. 2019

Vážení rodiče,

děkuji za včerejší milé setkání.

Informace k atletice budou během 14 dní. Kdo bude mít zájem obdrží přihlášku, kterou nám připraví pan učitel Janeček. Kdo mě žádal o gymnastiku, vyřízena je také. Co se týká zápisu známek, s některými vyučujícími jsem už mluvila, nicméně pokud bude s daty u známek problém, obracejte se přímo na konkrétního učitele.

Včera jsem se Vás zapomněla zeptat, zda byste měli zájem o představení v divadle Minor. Ráda bych se s dětmi podívala na představení To byl jen vtip! Do divadla chodíme s dcerou pravidelně, představení bývají perfektně zpracovaná, dokáží skvěle zaujmout malého i velkého diváka. O lístky je boj a během pár vteřin jsou vždy pryč. Nezaručuji, že je tedy budeme mít, ale mohu se o to pokusit. Jde o představení zaměřené na hranice mezi legrací, drzostí a šikanou. Využívá se zde technika, která děti učí v zlomových momentech hledat různá řešení a podle nich jednat. Hra je interaktivní a děti vstupují do děje. Cena představení by byla dle mých informací 100 Kč. Jsem toho názoru, že děti by s pojmem šikana měly být konfrontovány co nejdříve a často, aby ji dokázaly rozlišit a adekvátně se bránit. Napište mi DNES, prosím, do ŽK "Jiná sdělení" mám/nemám o divadlo zájem. Zítra ráno bude zveřejněn termín představení (II. pololetí) a odpoledne se budou lístky objednávat.

Děkuji a přeji pěkný den.