Hodina tělocviku venku

Publikováno: 11. 9. 2023 Autor(ka): Klára Papáčková

ráda bych vás informovala o několika záležitostech ohledně našich aktuálních školních událostí.

1. Hodina tělocviku venku: Zítra máme naplánovanou hodinu tělocviku venku na hřišti. Vzhledem k tomu, že se předpokládá krásné počasí, rozhodla jsem se využít tuto příležitost a uskutečnit výuku venku. Proto bych ráda požádala, aby si děti přinesly vhodné oblečení a obuv pro venkovní aktivity. Boty si vzaly do třídy, abychom se nezdržovaly chozením do šatny.

2. Rozdání posledního sešitu: Dnes byly rozdány poslední sešity. Každé dítě by mělo nyní mít doma celkem 9 malých sešitů. Posledním sešitem, který děti obdží bude sešit pro geometrii,  jedná se o formát A4. V případě, že si budete chtít obaly pro sešity zakoupit, doporučuji tak učinit i pro tento poslední sešit.

Děkuji za vaši spolupráci a podporu ve výchově vašich dětí. Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte mne kontaktovat.

S přáním hezkého dne

Klára Papáčková