6. 3. 2024

Publikováno: 6. 3. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V AJ jsme procvičovali slovní zásobu 3. lekce (názvy zvířat), hráli jsme hry a opakovali říkanku. Učili jsme se vazbu Ican see ...(a chicken) a sledovali jsme video s příběhem. V Ps jsme vybarvili zvířátka pdle teček na straně 21 (děti dokončí za domácí úkol) a na straně 22 jsme označili a vybarvili správný obrázek. Za úkol mají děti procvičovat i slovní zásobu a barvy (str. 61).

V matematice jsme dnes opět procvičovali sčítání a odčítání s kartičkami, řešili jsme slovní úlohy a porovnávali jsme čísla do 10. V PS jsme pracovali na straně 29, kdo byl hotový, mohl řešit hádanky na straně 28.

V ČJ jsme procvičovali čtení na straně 51 a dopsali jsme větu Sam nese papouška. Psali jsme i do písanky na straně 37, dopsat zbytek stránky a čtení na straně 51 je za domácí úkol.

Pěkné odpoledne! Z. Petráňová