30. 10. 2023

Publikováno: 30. 10. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme dnes procvičovali čtení písmen a slabik, zkoušeli jsme i číst a tvořit ze slabik slova. V ŽA jsme pokračovali na straně 33, kde jsme doplňovali slova slabikami - cvičení 3.

V matematice jsme skládali číslice podle zadání, tvořili jsme příklady ke slovním úlohám. Dále jsme opakovali psaní číslice 3 na straně 26, cvičení 2 mají děti za domácí úkol. Dále jsme se učili psát číslici 4 na straně 28 (napsali jsme jen 3 řádky) a zkoušeli jsme psát i příklady na straně 29 (cvičení 2).

V další hodině ČJ jsme opět trénovali čtení slabik (ŽA str. 32) a děti pak pracovaly samostatně na tabletech. Nakonec jsme ještě v ŽA dokončili na straně 33 cvičení 4 (dopsali jsme první slabiky slov podle obrázků). Za úkol je čtení slabik a slov na straně 33.

Děti měly ještě Tv a informatiku s dalšími učiteli.

Pěkné odpoledne všem přeje Z. Petráňová