3. 4. 2024

Publikováno: 3. 4. 2024 Autor(ka): Martina Karnetová

Dobrý den,

děti dnes měly spojený anglický jazyk s paní učitelkou Potočnou. Opakovali jsme zvířátka na farmě a vypracovali str.24 v pracovním sešitu.

V matematice jsme si povídali co je krychle. Vypracovali jsme cv.2 na str. 40, kdy děti pomocí kostek stavěly věže a počítaly počet krychlí. Dále jsme na str. 42 nově znázorňovali počet desítek a jednotek. Ty také budeme nadále procvičovat. Kdo z dětí nestihl, vypracuje prosím cv.1 na str. 43.

V českém jazyce jsme četli ve Slabikáři na str. 65 a psali do písanky na str. 9. Poslední 3 řádky jsou za domácí úkol.

V pracovních činnostech jsme dodělali výkres čápa z předešlého dne. Dětem se moc povedly. Jsou velice šikovné.

Přeji hezké odpoledne, i když malinko deštivé. Děti, které nejsou ve škole, moc zdravíme.

Martina Karnetová