3. 11.2023

Publikováno: 3. 11. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme procvičovali čtení a skládání slabik z písmen, zkoušíme číst pomalu po slabikách i slova. V ŽA jsme pracovali podle zadání dole na stránce 37, slabiky a slova čteme i na interaktivní tabuli slabiky https://wordwall.net/cs/resource/6329990/slabiky

V prvouce jsme opakovali o ovoci. Poznávali jsme ovoce podle obrázků, v učebnici jsme doplnili cvičení na stránce 23. Dále jsme poznávali druhy zeleniny a povídali si o zelenině podle úkolů na straně 24. Na závěr hodiny děti provedly sebehodnocení (Jak mi jde prvouka?) na straně 25.

V další hodině měly děti HV a začaly se již učit koledy.

Poslední hodinu jsme opět procvičovali čtení - četli jsme slabiky a slova na straně 37. Procvičování čtení na straně 37 je i úkol na doma. V Psaní se Samem jsme na straně 40 docvičovali cviky z dřívějších hodin. Obzvlášť horní a dolní kličky nám dávají dost zabrat :).

Děkuji všem za poslání přihlášek na školu v přírodě, pošlete, prosím,  zpět i přihlášku, pokud dítě nepojede a vyplňte jen jméno a dopište: nejede. Děkuji.

Krásný víkend všem přeje Z. Petráňová