26. 3. 2024

Publikováno: 26. 3. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V matematice jsme pilně počítali velikonoční slovní úlohy a další cvičení na porovnávání, sčítání a odčítání čísel do 10  v PS na straně 36 (cvičení 3 a 4) a na straně 37. Kdo nedokončil ve škole, dopíše doma.

V ČJ jsme trénovali čtení se správnou intonací na straně 62, četli jsme i povídání o morčátku na straně 63. Dále jsme psali na tabulky jména s písmenem R (Roman, Ríša, Radek, Renata). Za úkol je čtení na straně 63.

Ve Vv jsme malovali vajíčka a dokončili velikoční dekoraci do jarního osení. Zítra si vše děti odnesou domů, prosím, aby měly na květináček tašku.

V prvouce jsme opakovali určování času, jarní květiny, povídali jsme si o Velikonocích a včerejším výletě. Dále jsme podle obrázku a otázek probrali domácí zvířata na straně 18.

Prosím rodiče nemocných dětí, aby mě kontaktovali, jak můžeme předat trávníček. Děkuji.

Pěkné odpoledne a pozdrav všem nemocným posílá Z. Petráňová