23. 10. 2023

Publikováno: 23. 10. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme nejdříve povídali o tom, co kdo zažil o víkendu. Dále jsme procvičovali čtení slabik na tabuli, na interaktivní tabuli i v učebnici na straně 32. Za úkol je čtení slabik na straně 32.

V matematice jsme opakovali geometrické tvary a hráli hry, v učebnici jsme pokračovali na straně 25. Také jsme řešili slovní úlohy na sčítání a k nim vytvářeli z číslic příklady. Nakonec jsme trénovali na mazací tabulky psaní číslice 3.

V další hodině ČJ děti pracovaly s tablety, kde doplňovaly první slabiky slov podle obrázků. Pokračovali jsme psaním horních kliček do Psaní se Samem na straně 37. Dva řádky mají děti dopsat doma za domácí úkol.

Další hodinu děti měly TV a informatiku.

Připomínám, že tento týden vybírám peníze na fotografování (300 Kč), ještě nedalo 8 dětí.

Také nezapomeňte dětem přihlásit a navolit obědy na měsíc listopad.

Pěkný zbytek dne! Z. Petráňová