22. 2. 2024

Publikováno: 22. 2. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V matematice jsme řešili slovní úlohy, děti zapisovaly příklady na tabulky. Dále jsme opět počítali na čelenkách ozdoby a péra, dopočítávali jsme do 10, cvičili jsme orientaci na číselné ose. Pokračovali jsme v PS na straně 20. Kdo nedokončil cvičení, dopočítá doma. Většinu dětí chválím za pěknou práci v hodině.

V ČJ jsme trénovali čtení na straně 45. Četli jsme věty a otázky, děti dokončily věty a skládaly slova podle obrázků. Během hodiny nás navštívili děváťáci v maskách a povídali nám o masopustu.

V další hodině ČJ jsme četli na straně 45 popletené věty, opravili jsme je a správně přečetli Také jsme četli jména a doplnili chybějící písmeno. Nakonec jsme psali slova do písanky na straně 28. Za úkol je označené čtení na straně 45 a 4 řádky v písance na straně 29.

Poslední hodinu měly děti TV.

Pěkné odpoledne! Z. Petráňová