20. 12. 2023

Publikováno: 20. 12. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnes se nás sešlo 16 a společně jsme si užívali těšení na Vánoce. Nejdříve jsme vyráběli a při tom si povídali o vánočních zvycích a tradicích. Děkujeme maminkám za poslané cukroví, udělali jsme si společnou ochutnávku. Děti si domů nesou a snad i přinesou andílky a ozdobené jablíčko, mají vám předat i přání paní ředitelky.

A pak již děti nebyly k udržení. Zazpívali jsme koledy, rozkrojili jablíčko a pustili se do nadělování dárků. Děkuji všem rodičům za pomoc při zařizování dárečků, děti z nich měly velkou radost. A děkuji i za sebe a paní asistentku a vychovatelku, i nás jste dárečky potěšili :).

Poslední hodinu si děti chvíli pohrály s dárky a nakonec sledovaly pohádku Sobík Niko. Zítra si můžete prohlédnout fotografie z celého dne.

Zítra jdeme do kina. Sejdeme se nejpozději v 7.55 v šatně. Změnila jsem místo srazu (původně bylo před školou), protože před školou bude velký nával a zmatek. Děti si mohou vzít svačinu nebo si koupit za 80 Kč popcorn a pití dle výběru, peníze děti mají mít v peněžence, s nákupem jim pomůžeme.

Vrátíme se kolem 11.45 a děti předáme do družiny.

Vážení rodiče, všem přeji pohodové a radostné Vánoce se svými nejmilejšími, užijte si podle svých přání volné dny ve zdraví, hodně zdraví a štěstí všem přeji i v novém roce!

Ve škole se sejdeme zase ve středu 3. ledna 2024!

Prosím, aby si děti mezi svátky četly ve Slabikáří nebo ve své knížce, aby nezapomněly písmenka :).

Vaše paní učitelka Z. Petráňová