19. 12. 2023

Publikováno: 19. 12. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnes jsme skoro celý den sportovali. Sešli jsme se ve třídě a ještě před začátkem sportování jsme napsali do písanky na straně 23 písmenko M a slabiky s M.

Pak jsme se již přesunuli do tělocvičen, kde nás čekalo mnoho disciplín. Házeli jsme raketkou, přetahovali se dlouhým lanem, houpali se na laně, hráli jsme petang a stříleli na koš. Po přestávce na svačinu jsme ještě absolvovali opičí dráhu a hráli turnaj ve fotbale po čtyřech.

Všechny děti si den užily, doufám, že se dalším dětem nepřitíží, protože ve škole bylo jen 10 dětí.

Věřím, že na vánoční besídku dorazí dětí více, pár dětí ještě nepřineslo dárek pro splužáka.

Zítra mají mít děti s sebou jen penál a svačinu, mohou si přinést trochu cukroví, také mohou mít vánoční oblečení či doplňky (vánoční čelenku apod).

Nemocným dětem přeji brzké uzdravení a všem rodičům krásný zbytek dne! Z. Petráňová