16. 11. 2023

Publikováno: 16. 11. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnešní den jsme si moc užili! Jen nás mrzelo, že nás bylo málo, jen třináct! Tak všechny děti doma moc zdravím a držím palce, ať se do pondělí všichni uzdraví!

Nejdříve jsme společně snídali a pili čaj, u toho jsme si povídali a paní učitelka přečetla pohádku Růžová Anička.  Pak jsme se naučili básničku pro Mikuláše. Také jsme si prohlédli květiny a byliny, ze kterých se čaj dělá. Ve škole jsme ochutnali ovocné čaje a čaj se zázvorem.

Pokračovali jsme vyráběním. Kreslili jsme hrnečky, každý nakreslil ten nejkrásnější, co uměl, vystřihli je a nalepili na společnou čtvrtku. Vyrobili jsme i další hrnečky z papíru, výstavku máme ve třídě.

Poslední část dnešního dopoledne probíhala venku na hřišti. Hráli jsme hry: Zlatá brána, Honzo, vstávej a Chodí pešek okolo.

Den nám rychle utekl, více si prohlédnete brzy ve fotogalerii.

Připomínám ještě, že v pondělí 20. 11. 2023 se v 17.30 konají třídní schůzky!

Přeji všem dětem i rodičům příjemné nadcházející tři dny volna a v pondělí se těším na shledanou!

Z. Petráňová