15. 2. 2024

Publikováno: 15. 2. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V matematice jsme opakovali příklady na sčítání a odčítání do 9 (s kartičkami čísel), v učebnici jsme na straně 13 doplnili cvičení 6 a 7. Pokračovali jsme na straně 14 - děti doplnily čtveřici příkladů ve cvičení 1 a pak kreslily podle programu ve cvičení 4. Za úkol je dokončit obrázek (cvičení 4).

V ČJ jsme četli na straně 41, psali jsme na tabulky psacím písmem slova: plete, staví, plave. Dále jsme přečetli slova ve vagoncích, dopsali slova mele a pak hráli slovní kopanou. Stihli jsme ještě čtení s porozuměním - cvičení 4 (děti měly zakroužkovat vhodné slovo podle obrázku).

V další hodině ČJ jsme dokončili cvičení na straně 41, četli jsme slova na tabuli a odkrývali obrázek, také jsme se učili psát písmeno V na straně 24. Za úkol je čtení na straně 41.

Poslední hodinu měly děti TV.

Pěkné odpoledne! Z. Petráňová