15. 1. 2024

Publikováno: 15. 1. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme pokračovali ve čtení ve Slabikáři na straně 27, četli jsme slova i věty, skládali jsme slova z písmenek.

V matematice jsme cvičili psaní číslice 8 na straně 73, cvičení 2 na straně 73 je za domácí úkol. Pokračovali jsme na straně 74 - vyznačili jsme číslo 8, doplňovali čísla a porovnávali čísla, vyznačovali šipkou čísla menší a větší a spočítali řetěz. Kdo nestihl cvičení na straně 74 ve škole, dokončí doma.

V další hodině Čj děti četly slova na tabletech a přiřazovaly je k obrázkům, také jsme psali do písanky slova s písmenem j na straně 8.

Dnes děti dostaly do ŽK přihlášku na školní výlet, který se uskuteční 25. 3. 2024. Přihlášky prosím zpět co nejdříve, peníze budu vybírat v hotovosti od 15. 2. 2024.

Pěkné odpoledne! Z. Petráňová