14. 12. 2023

Publikováno: 14. 12. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnes děti dostaly vánoční fotografie.

V matematice jsme procvičovali sčítání a odčítání do 6, porovnávání čísel a slovní úlohy. V učebnici jsme pracovali na straně 63, kde jsme trénovali počítání do 7. Za úkol je dokončit na straně 63 cvičení 4. Dále jsme se učili psát číslo 7 v Psaní se Samem a v matematice na straně 64 (jen 2 řádky).

V ČJ jsme se seznámili s písmenem y, Y na straně 16. Pracovali jsme podle instrukcí pod textem, prosím o přidání písmenek do desek. Také jsme psali do písanky na straně 19 slabiky.

V další hodině ČJ jsme procvičovali čtení slov s písmenem y na straně 16, četli jsme i slova s předložkou ( u mámy, u táty, ...), čtení těchto slov je za domácí úkol. V písance jsme ještě dopsali stránku 20. Nakonec jsme hráli hry a rozbalili další balíček.

Poslední hodinu měly děti TV.

Pěkný zbytek dne všem přeje Z. Petráňová