13. 12. 2023

Publikováno: 13. 12. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V AJ jsme procvičovali a opakovali názvy hraček, učili jsme se říkanku a hráli hry. V PS jsme na straně 12 dokreslili hračky a říkali jejich názvy. Za úkol je procvičovat slovní zásobu (podle strany 61 - Unit 2).

V matematice jsme se učili počítat početní řetězy, porovnávali jsme čísla, řešili slovní úlohy a procvičovali sčítání a odčítání do 6. V učebnici jsme pracovali na straně 61, kdo nestihl, dokončí stránku doma.

V ČJ jsme trénovali čtení slov a vět, čtení se lepší, všechny děti již čtou slova :). Četli jsme i hádanky a doplňovali slabiky na straně 15. V psaní jsme se učili psát písmenko p na straně 20, za úkol jsou 4 řádky slabik na straně 19.

Dnes několik dětí trápil kašel, prosím rodiče, aby zvážili, jestli nenechat dítě den dva doma (aby nám do Vánoc neonemocněly děti všechny).

Pěkné odpoledne!

Z. Petráňová