12. 9. 2023

Publikováno: 12. 9. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V M jsme pracovali s číslicemi 1-5, zítra budeme používat i tečky. V Psaní se Samem jsme se učili psát číslici 1 (str. 1). V učebnici jsme pokračovali na straně 6 - počítali jsme předměty a obrázky do tří, vybarvovali obrázky a dokreslili prasátkům 3 domečky.

V ČJ jsme pojmenovávali obrázky, určovali počet slabik a první hlásku. V ŽA jsme pracovali na straně 10 podle pokynů dole na stránce, procvičili jsme si prsty s říkankami a spojovali tečky rovnou čarou na straně 11. Na závěr jsme pojmenovali tvary v posledních 2 řádcích a zahráli si hry :).

V prvouce jsme opakovali, co jsou školní potřeby a co do tašky nepatří, pak jsme pracovali podle úkolů na straně 6.

Děti dnes dostaly žákovskou knížku, prosím o její obalení a doplnění 1. stránky do pátku 15. 9. Děkuji. Dále děti v ŽK dostaly informace o programu v příštím týdnu. Na schůzkách 18. 9. budu vybírat 500 Kč na doplnění pomůcek pro děti, 80 Kč na enviromentální pořad, ev. 300 Kč na foto prvňáčků (někteří již mají zaplaceno).

A dívky dostaly přihlášky na gymnastiku. Tento kroužek zatím neplaťte, dívky dostanou číslo účtu a variabilní symbol pro platbu škole.

Dnes se potkáme ještě odpoledne, sejdeme se před školou v 17 hodin, těším se na vás!

Z. Petráňová