12. 2. 2024

Publikováno: 12. 2. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Vítám všechny po prázdninách, věřím, že jste si od školních povinností trochu oddychli i vy, rodiče.

Dnes jsme v ČJ opakovali a procvičovali čtení slov i vět. Pracovali jsme s interaktivní tabulí a ve Slabikáři na straně 39 podle instrukcí dole na stránce.

V matematice jsme sčítali a odčítali do 9, pracovali jsme s číslicemi. Dále jsme procvičovali řešení slovních úloh. V učebnici jsme zapisovali výsledky do tabulek na straně 11 (cvičení 1 a 2) a pokračovali jsme na straně 12 - zapisovali jsme příklady a vyplnili tabulku ve cvičení 1.

V další hodině ČJ jsme znovu procvičovali čtení na straně 39, čtení je i za domácí úkol. Dále jsme četli na tabuli a učili se psát do písanky nové písmenko v na straně 21. Za úkol je také 5 řádků v písance na straně 22.

Od zítřka budu vybírat peníze na školní výlet - 660 Kč, převzetí potvrdím v ŽK.

Krásné odpoledne! Z. Petráňová