1. 3. 2024

Publikováno: 1. 3. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme procvičovali čtení slov a vět na straně 49, přečetli jsme vyprávění o sestrách Cilce a Alici a doplnili slovo do vět podle článku. Trénovali jsme i psaní slov na tabulky, v písance jsme dopsali stranu 34.

V prvouce jsme určovali čas na papírových hodinách, děti chválím, již zvládají velmi dobře! Pokračovali jsme písničkou a pojmenováním částí těla a hlavy. Opakovali jsme i co prospívá našemu zdraví (učebnice strana 9) a dnes jsme si povídali o úrazech a jak jim předcházet. Na závěr jsme doplnili v učebnici úkoly na straně 10.

Po HV měly děti další hodinu ČJ. Trénovali jsme čtení slov a vět na straně 49 a 47, také jsme psali v písance na straně 35. Za úkol mají děti čtení ( str. 47 a 49).

Na nocování ve škole (Noc s Andersenem - 22. 3. 2024) se přihlásilo 13 dětí, z toho 4 holčičky.

Užijte si pěkný víkend a v pondělí se těším s dětmi na shledanou! Z. Petráňová