1. 2. 2024

Publikováno: 1. 2. 2024 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnes chybělo 6 dětí a další si stěžují, že je bolí bříško. Tak doufám, že prázdniny dětem pomohou se zotavit a uzdravit.

V matematice jsme psali pětiminutovku na sčítání a odčítání do 9, také jsme řešili slovní úlohy. Počítali jsme v PS na straně 11 vše kromě cvičení 1 a 2, tyto úlohy uděláme, až budeme ve škole ve větším počtu.

V ČJ jsme se naučili nové písmenko š, Š na straně 38, pracovali jsme podle pokynů dole na stránce, prosím o přidání písmenek do desek. Dále jsme četli slova a přiřazovali je k obrázkům.

V další hodině čtení jsme trénovali čtení slov na stránce 39, čtení na této stránce je za úkol na prázdniny. Dále jsme psali do písanky na straně 20.

Dnes k nám nastoupil do třídy také nový žák, část hodiny jsme věnovali jeho přivítání ve třídě a seznámení s ostatními dětmi.

Přeji všem rodičům i dětem krásné prázdniny a hodně veselých zážitků! Prosím jen o čtení, aby děti nezapomněly písmenka!

Sejdeme se zase v pondělí 12. února. Mějte se moc hezky,

Zuzana Petráňová