Informace ke středečnímu divadelnímu představení v KC Zahrada

Publikováno: 4. 12. 2023 Autor(ka): Ivana Bursová

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám zde napsala pár informací k našemu středečnímu přesunu na divadelní představení v KC Zahrada.

Vyrazíme od školy nejdéle ve 13:00 hodin, budeme muset zkrátit hodinu atletiky, abychom se stihli všichni naobědvat a byli připraveni vyrazit. Ty děti, které nepůjdou s námi, zůstanou s paní asistentkou v družině a poté budou rozděleni do jiného oddělení. Půjdeme pravděpodobně pěšky přes les, prosím, promyslete a uzpůsobte k tomu obuv a oblečení dětí. V KC zahrada si v šatničce necháme své věci. Zvažte, je to na Vás, jestli dáte dětem s sebou malý batůžek na pití a svačinu či ne a vezmou si třeba jen nějakou malou sváču (sušenku, tyčinku) s sebou do kapsy a nasvačí se, až se vrátíme do školy (v cca v 16:00). Ať děti s sebou neberou zbytečně moc věcí, ať pak nemusíme řešit nějakou ztrátu či zapomenutí něčeho někde.

Děkuji.

I. Bursová