Tenisový kroužek

Publikováno: 3. 9. 2023 Autor(ka): Darina Pávková
Tenisový kroužek

nabízíme vám pro vaše děti kroužek tenisu, který probíhá přímo v naší školní tělocvičně.

Děti si vždy vyzvednu z družiny, kam je zase po tréninku vrátím. Na naše tréninky budou děti potřebovat tenisovou raketu a sportovní obuv, kterou mají na hodinách tělesné výchovy. Tenisovou raketu můžete zakoupit i v obchodě Decathlon.
Nemusíte kupovat raketu drahé značky, ale pohlídejte si, aby byla váhou a velikostí vhodná pro vaše dítě.

Cena kroužku:
První období: (říjen až prosinec) činí 900 Kč.
Druhé období: (leden až květen) činí 1500 Kč.

Náplň kroužku:
První třída:
v první třídě se začínáme učit chytání a házení míčů různé velikosti.
Také si budeme ukazovat správný pohyb a práci nohou na kurtu. Následně začneme nacvičování úderů bez míče a pak pomalu přejdeme k prvním úderům odlehčeným lehkým míčem. Na začátku i na konci tréninku hrajeme po celý školní rok hry a soutěže, které jsou zaměřené na rozvoj práce s míčem, koordinaci a podporu rychlosti švihu a na základní pohybové návyky.

Druhá třída: upevňování nacvičených úderů z minulého roku (forhend, bekhend)  a nácvik nových úderů (volej, smeč, servis). Na začátku i na konci tréninku hrajeme po celý školní rok hry a soutěže, které jsou zaměřené na rozvoj práce s míčem, koordinaci a podporu rychlosti švihu a na základní pohybové návyky.

Termíny tréninků:
1.A : pondělí 11:55 - 12:40
1.B: pátek: 12:50-13:35.
2.A: úterý: 12:50 – 13:35
2.B: úterý: 13:45 – 14:30.
Tenisový kroužek začíná v říjnu a končí v květnu.

Pokud máte o kroužek zájem, stačí zaslat přiloženou přihlášku na tento mail: darina.pavkova@zsposepneho.cz
Následně vám zašlu bankovní údaje na první období.

V případě, že budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat.
Úspěšný školní rok!
Darina Pávková