Jsme fajn parta dvanácti dívek a sedmi chlapců z 9.A.

Naším heslem je vzájemný respekt a úcta jednoho k druhému.

Je s námi proto pohoda.

Nejraději bychom se jen veselili, smáli, hráli zábavné hry, sdíleli nové zajímavé aplikace na chytrých telefonech, poslouchali pěknou hudbu, povídáme si o novinkách v moderních technologiích a o nových objevech posledního výzkumu a také nás zajímá nejnovější móda náctiletých. Někdo z nás si neustále rád kreslí reálné i nereálné výkresy, některé z nás si zkoušíme, která barva rtěnky bude nejlepší a někdo z nás má neustále po ruce něco zajímavého ke čtení. Celkově jsme v klidu a v pohodě. Užíváme si svého dětství....

A v tom nám každou chvíli zazvoní, my musíme uklidit naše chutné svačinky do lavic a společně s přicházejícím učitelem se začínáme věnovat nejrůznějším zajímavostem a poznáváme do hloubky svět kolem nás.......

Nyní máte prostřednictvím tohoto webu možnost prožívat některé zajímavé zážitky spolu s námi  :-)

...psst ... nerušit ...   ZVEME   VÁS     :-)

 

Rychle k cíli