První pozdrav v novém školním roce 2022/2023

Publikováno: 29. 8. 2022 Autor(ka): Miriam Potočná

Milí rodiče, milé děti,

začíná nový školní rok a vy se přesouváte na druhý stupeň, s čímž je spojena i změna třídního učitele. Proto bych se Vám ráda představila, mé jméno je Miriam Potočná.

S polovičkou dětí se už známe z minulého školního roku, kdy jsme se potkávali na hodinách angličtiny.

V novém školním roce nás nečekají pouze povinnosti, ale také spousta zábavy a poznávání mimo školu. Těším se na společné zážitky a spolupráci.

Setkáme se ve čtvrtek 1.9. v 07:45. Děti budu čekat před školou a společně se přesuneme do nové třídy, kde strávíme 1 vyučovací hodinu.

První den si s sebou nemusíte nic brát, všechno si povíme ve třídě.

Rozvrh na první dny Vám přikládám níže a rozvrh na celý školní rok najdete v sekci ROZVRH.

Kdyby někdo z vás něco potřeboval, může mi napsat na email – potocna@zsposepneho.cz

V případě, že některé děti budou první dny chybět, dejte mi prosím vědět.

Na všechny se už moc těším a přeji hezký zbytek prázdnin. :)

Miriam Potočná

Rozvrh na další dny:

Čtvrtek: 07:45 – 8:45

Pátek: 8:00 – 12:40 => třídnické práce

Pondělí: 8:00 – 12:40 => třídnické práce

Od úterý 6.9. se začínáme učit podle rozvrhu.