Plavání

Publikováno: 5. 2. 2020 Autor(ka): Jaroslav Hrouda

Dobrý den,

zítra ve čtvrtek 6.2.2020 začíná plavání. Budeme se scházet každý čtvrtek v 7:15 před školou, poté budeme s ostatními třetími třídami odcházet na autobus. Po plavání bude probíhat výuka dle rozvrhu (plavání a cesta nám zabere 2 vyučovací hodiny) tzn. plavání, výtvarná výchova a angličtina.

Plavání budou mít žáci zvlášť v igelitové tašce nebo batůžku. S sebou: plavky, osušku, plaveckou čepici, šampón, mýdlo, gumové pantofle/žabky, případně plavecké brýle a děvčata gumičku do vlasů, hřeben. Pokud je to možné, vše podepište. Nezapomeňte na teplé oblečení, čepici atd. Upozorňuji, že každý žák s sebou bude mít ještě druhou igelitovou tašku na mokré věci!

Na plavání s námi jezdí i žáci, kteří ten den neplavou - žáci po nemoci a žáci, kteří mají rýmu nebo jakýkoliv kožní problém. Tyto děti neplavou až do vyléčení a místo plavání  si berou s sebou na převlečení tričko, kraťasy, gumovou obuv a případně knížku na čtení pro zkrácení dlouhé chvíle. Prosím o dodržování včasného příchodu ke škole, kde si děti osobně převezmu! V případě pozdního příchodu, půjde žák do třídy 4.C a oznámí to vyučující.

Děkuji, JH