Distanční výuka - středa 14. 10.

Publikováno: 13. 10. 2020 Autor(ka): Jaroslav Hrouda

Dobrý den, milí rodiče,

bohužel jsem vzhledem k nastalé situaci nucen přejít od zítřejšího dne na distanční výuku. Rád bych vám připomněl, že výuka je nyní povinná. Vím, že tato situace je náročná pro nás všechny. Výuka se bude uskutečňovat dvojím způsobem.

1.

Přímá výuka (online).

Prvně se pokusím s dětmi spojit ve středu 14. 10. v 9:00 hod.

Děti budou k výuce pozvány jejich školním mailem a v něm bude kód k přihlášení - potvrďte přihlášení.

Prostředí, ve kterém budeme komunikovat, je Google Classroom.

K přihlášení uživatele uveďte prosím:

xjmeno.prijmeni@student.zsposepneho.cz

Např: xpavel.novak@student.zsposepneho.cz

Jako heslo napište: skola123

Poté budete vyzváni ke změně hesla. Heslo si dobře zapamatujte! Nesmíte ho zapomenout!

Dále otevřete Google Classroom (Učebna). Zde najdete kurz "Čeština". Klikněte na odkaz a automaticky se přihlásíte do videohovoru, kde už se uvidíme:)

Věříme, že se nám spojení podaří!!!

Zítra tedy budeme mít kurzy: čeština, matematika, přírodověda. Opakuji, všichni se sejdeme v kurzu čeština v 9:00.

Pro dotazy pište mail!

2.

Zadávání procvičování, látky a úkolů na webové stránky naší třídy - tak, jak jste na to byli zvyklí v první vlně. Tato forma bude vždy určena především pro ty, kteří se nebyli v schopni v určitý den připojit k online výuce.

Hezký den, JH