D69 19. 6. 2020

Publikováno: 17. 6. 2020

Pěkné páteční ráno,

ze školy Vás všechny moc zdravíme a těším se, až se společně uvidíme.

Začátkem příštího týdne Vám sdělím, jak proběhne předání vysvědčení (pátek 26. 6). S největší pravděpodobností se všichni sejdeme před školou, jak jsme zvyklí a společně se přesuneme do třídy. Druhá skupina (doma) bude potřebovat podepsané čestné prohlášení!! Nevyzvednutá vysvědčení budou uložena během prázdnin v kanceláři školy (denně 8:00 - 12:00 hodin). Učebnice budeme vracet až 2. 9. 2020.

Kufříky, výkresy atd. si skupinka ve škole bude odnášet během příštího týdne, ostatní až v pátek. Také Vám vrátím "bezinfekčnost" na plavání, kterou můžete případně použít na tábory. Prosím, nezapomeňte také na částku 125 Kč - doplatek za dopravu na plavání. V případě nejasností se obraťte na paní Ing. Cejnarovou - cejnarova@zsposepneho.cz.

Od příštího týdne budeme už jen opakovat a hrát různé hry, proto si můžete v pracovních sešitech libovolně doplňovat chybějící cvičení. Od příštího týdne si vždy noste pohodlnou obuv, vhodné oblečení (případně i do deště) a batůžek s penálem, svačinou a pitím. Pokud nám bude přát počasí, čas budeme trávit na hřišti nebo v lese.

ČJ

1. PS 37
  2. procvičovat můžete na grammar.in - jen si, prosím, vybírejte ve 3. třídě a výš ;-)
  3. Epo I Tai Tai E - naučte se ji s námi i s tleskáním

M

1. PS 35 - písemné sčítání a odčítání trojciferných čísel je pro nás už jen opakování
  2. procvičovat můžete na matika.in - jen si, prosím, vybírejte ve 3. třídě a výš ;-)

AJ

1. PS 87 - přečti si básničku, vybarvi a najdi věci Polly

Všem děkuji za trpělivost, snahu a přeji krásný víkend.