28. 2. 2019

Publikováno: 28. 2. 2019

Dobrý den.

V M stále procvičujeme osvojené sčítání a odčítání do 100 a řešíme slovní úlohy. Dále se věnujeme procvičování sčítání s přechodem přes základ 10, 20, 30.... V učebnici máme dokončenou str. 15.

V hodinách ČJ opakujeme správné psaní slov se skupinami dě - tě - ně - bě - pě - vě - mě. Procvičujeme hláskovou stavbu slov, pracujeme s větami. V učebnici máme splněné úkoly na str. 72 až 74. Cvičení 8 na str. 74 jsme začali psát do sešitů ve škole, dokončíme ho v rámci domácí přípravy.

V Prv jsme se ještě dnes věnovali opakování tématu lidské tělo a zdravý životní styl.

V hodině čtení jsme dokončili str. 67 a  na str. 68 jsme četli článek o Čumbrnkovi, tento text jsme následně rozebírali.

Práce se nám dařila. Děti byly šikovné, soustředěné a pracovité. Odměnou za pěknou práci je jim hodnocení (jedničky) v žákovských knížkách.

Všem vám přeji hezké sluníčkové odpoledne. D.Ž.